• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Si është t’i presësh flokët në shtëpi? Modeli i Florian Agalliut do ju bëjë të gjithëve të qeshni

Moderatori i njohur, Florian Agalliu ka ndarë me ndjekësit e tij në ‘Instagram’ me anë të disa videove ndryshimin më të fundit të ‘look-ut’ të tij.

Agalliu ka vendosur t’i presë pjesërisht flokët, duke krijuar një model i cili me siguri është komentuar nga të gjithë ndjekësit.

“S’i kam dhe aq keq ta mendosh”, ka shkruar Flori krah fotos së fundit duke zbuluar rezultatin e prerjes së flokëve në kushtet e shtëpisë.

Nuk dihet se si do ia bëjë Agalliu me ‘look-un’ e tij në vijim, por nuk do të ishte çudi që moderatori njëjtë si shumë personazhe të tjerë të njohur, të vendosë t’i qethë flokët totalisht./revistawho.com