• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Si është sot raporti i BabyGee me Loredanën? Reperja i befason të gjithë me postimin e fundit

Reperja e njohur, BabyGee është kthyer pas në kohë mbrëmjen e sotme me anë të një fotoje e cila është shkrepur 3 vite më parë.

Në të ajo shfaqet pranë Loredanës, e cila tashmë gëzon një famë ndërkombëtare.

“Kthim në 2017. Une dhe Loredana mendonim se ishte interesante të dukeshim njësoj. Vajzat që mbështesin vajzat, gjithmonë fitojnë”, ka shkruar BabyGee në postimin e fundit.

Ajo çfarë bie në sy ështe dhe ‘look-u’ i dy vajzave i cili ka qenë më ndryshe se tashmë.

Kujtojmë se në vitin 2017 Loredana ishte në një lidhje me Mozzik, i cili e nisi karrierën e tij në muzikë nën të njëjtin label si BabyGee, ‘ZzapandChris’./revistawho.com