• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Si është rutina e mëngjesit për Khloe Kardashian dhe True?

Që prej ndarjes nga ish-partneri i saj, Khloe Kardashian ka treguar se i është dedikuar plotësisht vajzës së saj të vogël, True. Së fundmi miliarderja e njohur ka ndarë më ndjekësit e saj në ‘Instagram’ një video së bashku me vogëlushen duke zbuluar rutinën e saj të mëngjesit. Në të shfaqet Khloe dhe True duke kërcyer në dhomën e gjumit.

Fansat kanë lënë një sërë komentesh duke i komplimentuar vajzat, shume prej të cilëve vlerësonin edhe kujdesin e Khloe-s për të voglën./revistawho.com