• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Si është gjendja shëndetësore e Princ Charles pasi rezultoi pozitiv me ‘Covid-19’?

Princi Charles rezultoi pozitiv në testin e virusit ‘Covid-19’. Fill pas këtij moment ai u vetizolua në Skoci, për t’u kujdesur për shëndetin e tij.

Lajmi se virusi kishte prekur princin i befasoi të gjithë ndjekësit e pallatit mbretëror. Ata kanë lënë një sërë komentesh duke i uruar atij shërim të shpejtë.
Charles është prekur nga të gjitha urimet që ka marrë këto kohë, por burimet ekskluzive pë ‘HarpersBazaar’ kanë treguar se ai ndihet mirë dhe vazhdon të punojë edhe gjatë karantinimit.
Kujtojmë se përveç Princ Charles, janë infektuar edhe shumë personazhe të njohur të politikës në mbarë botën./revistawho.com