• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Si është Archie si vëlla i madh? Ja kështu

 

Archie u bë vëlla i madh pak ditë më parë dhe të gjithë po e përjetojnë me gëzim këtë moment. Ama si është raporti dy të vegjëlve?
Burime pranë tyre treguan për ‘People’ që Archie ishte përgatitur nga prindërit që të priste motrën e tij dhe është shumë entuziasm për këtë situatë.
“Ata i kane treguar për bebin dhe Archie është përgatitur për të. Por është ende i vogël për të kuptuar shumë gjëra”, tregojnë të afërm pranë çiftit.
E vogla Lilibet “Lili” Diana Mountbatten-Windsor, erdhi në jetë në datë 4 qershor, ndërsa lajmi u dha dy ditë më vonë./revistawho.com