• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Si e priti Viktoria shpërnguljen në banesën e re? Rudina Dembacaj: Unë kisha merak, 1 muaj nuk fjeta

Kohët e fundit, moderatorja Rudina Dembacaj ka qenë në qendër të vëmendje për shkak të lidhjes së saj me Mark Frrokun. Së fundmi ajo është pyetur se si e ka pritur vogëlushja e saj Viktoria mardhënien me partnerin e saj, Mark Frroku dhe a e pati të vështirë të përshtatej me jetesën e re.

“Vikit i kisha thënë më përpara. E priti shumë mirë. Unë kisha shumë merak, 1 muaj gati nuk fjeta, por Viki eksploronte çdo cep me shumë dëshirë”, shkruan Rudina. Ajo ka treguar se ka një marrëdhënie shumë të mirë me vajzën e Mark Frrokut, Ertën, dhe të gjithë janë përshtatur me njëri-tjetrin në këtë jetesë të re.