• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Si e pritën ushtarët e pallatit mbretëror vendimin e Princ Harry-t?

Largimi i Princ Harry-t nga familja mbretërore shkaktoi mjaft zhurmë brenda pallatit Kensington. Pavarësisht gjithë komenteve, ushtarakët duket se e kanë mbështetur dukën e tyre për vendimin e marrë.
Njeri prej ushtarakëve, Dean Stott është shprehur në llogarinë e tij se Princ Harrry do vazhdojë të ketë respektin më të madh nga e gjithë ushtria.
Kujtojmë se Harry dhe Meghan janë dy nga figurat publike më të dashura të pallatit mbretëror. Vendimi i tyre për të jetuar në Amerikën e Veriut, larg detyrimeve të Kensington, shkaktoi mjaft reagime në rrjet./revistawho.com