• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Si e feston Era Rusi ditëlindjen? Me një buzëqeshje të madhe

35-vjetori e ka gjetur këngëtaren Era Rusi të qeshur si asnjëherë tjetër. Ajo ka ndarë në llogarinë e saj një foto ku vëmendjen e ka marrë e qeshura dhe sytë që i shkëlqejnë.

“Vajza e ditëlindjes, ditë e gëzuar”, ka shkruar Era krah momentit ku nuk kanë munguar dhe urimet e ndryshme nga miq dhe ndjekës të saj.

Ne nuk e dimë nëse Era do të festojë sot, por këtë fakt presim të na i zbulojë vetë këngëtarja. Kujtojmë se këtë vit Rusi është sërish pjesëmarrëse në festivalin e fundvitit me këngën “Zjarri im”./revistawho.com