• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Si e “festoi” Kate Middleton 9-vjetorin e martesës së saj?

Dukesha e Cambridge, Kate Middleton e festoi 9-vjetorin e martesës së saj këtë vit duke punuar.

‘HarpersBazaar’ ka treguar se Kate e ka kaluar këtë ditë duke u marrë me organizatat që janë në mbështetje të grave shtatzënë.
Faqja kryesore e pallatit mbretëror ka ndarë disa nga momentet më të bukura të dasmës se Kate dhe Princ William, megjithatë vetë dyshja ka qëndruar larg këtyre postimeve.
Kujtojmë se dasma e dukës dhe dukeshës së Sussex ka qenë ndër më të komwntuarat në mbarë botën. Fill pas këtij momenti dyshja u bënë prindër dhe të dy fëmijëve, Princ George dhe Princesha Charlotte./revistawho.com