• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Si dy shoqe, Jennifer Lopez fotografohet me të voglën e saj në Miami

Jennifer Lopez ka tërhequr jo pak herë vëmendjen e fansave për format e saj mjaft tërheqëse, por dhe raportin e krijuar me partnerin, Alex Rodriguez. Së fundmi 50-vjeçarja është fotografuar së bashku me vajzën e saj, Emme në Miami duke shkuar për të drekuar. Vajzat dukeshin mjaft bukur bashkë, ndërsa fansat kanë komentuar se ngjasonin si binjake.

Kujtojmë se përveç kohës me fëmijët, Jennifer është shumicën e kohës pranë të fejuarit të saj, me të cilin krijon edhe video mjaft karizmatike./revistawho.com