• youuinsttaaffccbb
TEST
3, Breaking News, Lajme

Si dy pika uji! Samanta Karavella na prezanton me motrën e saj

Samanta Karavella, e njohur për një sërë hitesh muzikore, gjithmonë ka ditur si të vendosë barriera mes publikut dhe jetës private. Shumë rrallë bukuroshja e ekranit ndan me ne momente nga jeta private, madje edhe faqen e saj në ‘Instagram’ e përdor si një formë promovimi për profesionin e saj. Ditën e sotme ajo ka ndarë me ndjekësit një foto të motrës së saj. Një bionde shumë simpatike dhe ajo çka bie menjëherë në sy është fakti që ngjajnë shumë me njëra-tjetrën./revistawho.com