• youuinsttaaffccbb
TEST
Vetëm në WHO

Si dy pika uji, ja kush janë 20 motrat binjake të showbiz-it

“Kush ka motra ka gjithë botën”, thotë një shprehje dhe është mëse e vërtetë. Këtë e kuptojnë të gjithë vajzat që kanë motra dhe mes tyre edhe vajzat e famshme të showbizit tonë. “Revista Who”, ju sjell sot 20 motrat “binjake” të showbiz-it të cilat do t’ju befasojnë me ngjashmërinë e madhe me njëra-tjetrën, sikur të ishin dy pika uji. Disa prej tyre i kemi parë bashkë edhe në ekran, pasi ndajnë të njëjtin profesion. Ndërsa të tjerat i kemi parë falë motrave të tyre të famshme. Fotografitë e tyre mund t’i shihni në vazhdim.

Samanta Karavella dhe motra e saj

Elita Rudi dhe motra e saj

Vesa Luma dhe motra e saj

Valbona Selimllari dhe motra e saj

Viola Spiro dhe Petrula Spiro

Arilena Ara dhe motra e saj

Elvana Gjata dhe Migena Gjata

Marina Vjollca dhe Luana Vjollca

Almeda Abazi dhe motra e saj

Klea Huta dhe motra e saj