• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Si duket sot bebi-diell i “Teletubies”?

Ajo quhet Jessica Smith dhe sot është 19 vjeç. Kur ishte vetëm 9-muajshe Jessica është përzgjedhur për këtë rol dhe u bë fytyrë shumë e dashur për të gjithë. Identiteti i saj u përdor nga një tjetër Jessica Smith, 27 vjeç, por shumë shpejt u zbulua Jess-i e vërtet, e cila e kishte mbajtur të fshehtë këtë gjë prej vitesh.