• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

Si duket nga brenda shtëpia e vjetër e Meghan dhe Harryt?

Para se të blinin shtëpinë me vlerë 11 milionë dollarë, Meghan dhe Harry jetuan në disa shëpi të familjes mbretërore. Nottingham Cottage, ishte një prej tyre dhe komshinj asokohe, duka dhe dukesha kishin: Dukën dhe Dukeshën e Cambridge, Princin dhe princeshën Kent dhe Princess Eugenie bashkë me Jack Brooksbank.

Por si dukej nga brenda shtëpia? Pak pamje të saj janë shfaqur në një intervistë të çiftit pak para martese. Ngjyrat që mbizotërojnë janë të lehta dhe shtëpia ka shumë dritë. Ka lule dhe kopësht rreth e rrotull shtëpisë, ka vetëm dy dhoma, një kuzhinë të vogël, një tualet dhe hapësirë të jashtme.

Me pak fjalë nuk krahasohet me shtëpinë me 9 dhoma gjumi dhe 16 tualete që kanë tani, por prap është mjaft komode./revistawho.com