• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Si dukej Rina Balaj e vogël? Reperja do i bëjë të gjithë për vete me këtë foto

Pasi vendosi të rikthehet në rrjetet sociale, reperja e njohur, Rina Balaj ka publikuar foto dhe video të ndryshme gjatë momenteve të përditshmërisë. Pak kohë më parë ajo tregoi gjithashtu se i detyrohet të gjithë ndjekësve të saj një sqarim se pse u largua nga ‘Instagrami’ për disa javë.

Ndonëse arsyeja e kësaj të fundit nuk është zbuluar ende, Rina ka vendosur të publikojë të tjera foto në llogarinë e saj. Pak më parë Balaj ka ndarë një foto të saj kur ka qenë e vogël me një kovë në kokë.

Me siguri kjo pamje e ka kthyer pas në kohë reperen, e cila ka zbuluar rallëherë momente nga koha kur ka qenë e vogël./revistawho.com

View this post on Instagram

Me right now

A post shared by Rina (@isyourgirlrina) on