• youuinsttaaffccbb
TEST
3, Breaking News, Instant Articles, Lajme

Si dukej Agnesa Vuthaj 13 vjeç? Bukuroshja i surprizon të gjithë me pamjen e saj

Agnesa Vuthaj është një nga vajzat më të bukura shqiptare. Ish miss-i është konsideruar përherë si një nga figurat më simpatike të ekranit shqiptar. Ndonëse tepër e kuruar dhe paksa e tërhequr, Vuthaj ka arritur të tërheqë vëmendjen e të gjithëve në çdo dalje publike. Ajo publikon edhe momente të ndryshme përgjatë seteve fotografike profesionale të realizura në periudha kohore të ndryshme.

Së fundmi ndryshe nga çdo postim tjetër i mëparshëm, Agnesa ka ndarë me ndjekësit një foto nga fëmijëria e saj.

Në të dallohet bukuroshja në moshën 13-vjeçare dhe ajo  çfarë bie tjetër në sy është fakti se nuk ka ndryshuar shumë prej atëherë.

View this post on Instagram

#13

A post shared by Agnesa Vuthaj (@agnesavuthaj) on

Me flokët e zinj, natyrale dhe mjaft e ëmbël, Agnesa e ka ‘vjedhur’ edhe njëherë vëmendjen e fansave të saj, të cilët nuk kanë hezituar t’i komentojnë sërish duke i pohuar se është një nga vajzat më të bukura shqiptare./revistawho.com