• youuinsttaaffccbb
TEST
1, Breaking News, Instant Articles

Si do të quhej jeta e Lori Hoxhës nëse do të ishte një film?

 

 

Trashëgimtarja e ‘Top Channel’, Lori Hoxha ka vendosur që së fundmi të ndajë pak kohë me ndjekësit në rrjetet sociale, duke iu përgjigjur pyetjeve të tyre.
E pyetur nëse i bëri mirë shkëputja nga rrjetet sociale dhe pse u rikthye sërish, Lori tregoi se e bën shpesh këtë gjë.
“Unë shkëputem vazhdimisht. Disa herë e lë të kuptohet, disa herë postoja pa treguar asgjë. Unë nuk dokumentoj çdo gjë dhe postimet e mia rrallë janë në kohë reale. Kam krijuar një lidhje të shëndetshme me rrjetet sociale. Kur më duhen, si përshembull tani, i përdor”, ka shkruar Hoxha në llogarinë e saj.
Një tjetër pyetje ka qenë se nëse jeta e Lorit do të kishte titullin e një filmi cili do ishte dhe ajo ka pohuar “Ndjekja e lumturisë”.
Hoxha nuk ka hezituar të tregojë gjithashtu se nuk beson në verën e vitit 2020 sepse nuk dihet ende gati për të./revistawho.com