• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme, Moti

Si do jete moti sot? Përgatituni për ngrica

Nëse keni menduar se nuk do ketë më shi për ditët në vazhdim e keni gabim. Edhe sot koha do të jetë përgjithësisht e vrenjtur dhe me kalime të herë pas hershme vransirash. Nga mbasditja dhe darka pritet të ketë reshje shiu të lehta. Temperatura më e lartë gjatë ditës do arrijë 9ºC. Era do të arrijë shpejtësinë nga 10 deri në 15 km/o. Mundësia për ngrica gjatë natës është rritur ndjeshëm, ndërsa temperaturat do arrijnë deri në -3ºC.  Mesa duket i ftohti i vërtetë erdhi kështuqë merrni masat./revistawho.com