• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

Si çdo vajzë, edhe Princeshë Diana vendosi të presë flokët për të lënë gjithçka pas

Thonë se kur një vajzë do të bëjë një dryshim rrenjësor në jetën e saj, të lërë pas një marrëdhënie apo çfarëdo qoftë, shkon menjëherë tek flokët e saj.

Kështu ka vepruar edhe Princeshë Diana e cila kur vendosi të lërë pas gjithçka ndodhi me të dhe jetën e saj në pallatin mbretëror, vendosi të presë flokët shkurt. Stilisti i saj, Sam McKnight ka treguar së fundmi se ka qenë dëshirë e princeshës së ndjerë për t’i shkurtuar flokët pasi donte të harronte gjithçka kishte kaluar që nga tradhëtia e bashkëshortit të saj dhe gjithë komenteve lidhur me qëndrimin dhe mënyrën e jetesës në pallatin e shumë përfolur.
Kujtojmë se ky model flokësh u kthye menjëherë në trend në vitet ’90./revistawho.com