• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Si abuzoi princi me të? Vajza që e akuzon tregon me detaje çfarë ka ndodhur

Një vajzë ka akuzuar princin Andrew se kur ajo ishte vetëm 17-vjeç, ai dhe miku i tij Jeffrey Epstein e kanë detyruar të kryejë marrëdhënie në grup. “Kjo është një histori trafikimi. Kjo tregon se si sillem djemtë e mbretërisë”, u shpreh Virginia për BBC. “Unë shkoja tek miqtë e Epstein si të isha një pjatë me fruta. Tek Andrew kam shkuar tri herë, në 2001 dhe në 2002, në një rezidencë në Karaibe dhe në New York. Nuk zgjati shumë në takimet me princin. Ai u ngrit dhe më tha faleminderit. Unë u ula në shtrat dhe e shihja e tmerruar”, shtoi ai. Princi Andrew i ka mohuar vazhdimisht këto akuza, edhe pse më parë ka qarkulluar një foto e tij teksa kapte prej beli vajzën në fjalë.