• youuinsttaaffccbb
TEST
Lajme

Si 25 vjeç tek “Baywatch”, si sot 49, Carmen Electra mbetet seksi

Carmen Electra ishte vetëm 25 vjeç kur u shfaq në “Baywatch” dhe sot që është 49 mban ende figurën e një vajze super seksi, me super forma. Carmen ka marrë vëmendjen me pozat e fundit në Instagram, e veshur me bikini në ngjyra të çelura e me printe leopardi që i tregonin linjat trupore.

“Nëse do i ndiqja të gjitha rregullat nuk do arrija asgjë”-shkruan aktorja krah njërës prej fotove.

Së fundmi Carmen publikoi edhe disa foto të tjera me bikini nga ditëlindja e saj, të cilën e festoi me familjen dhe miqtë në një rezidencë me pishinë, ku një natë kushton 1,116 dollarë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Carmen Electra (@carmenelectra)