• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Shumë shpejt projekti i ri, Tayna zbulon një pjesë të “Bass”

Tayna ka ndarë herë pas here pamje të ndryshme nga projekti më i fundit muzikor të cilin pritet ta publikojë shumë shpejt. Pas pritjes së gjatë të fansave, reperja ka zbuluar një pjesë të projektit ku shfaqet me flokët ngjyrë rozë në llogarinë e saj.

“Të dielën në orën 16:00 ‘Bass’”, ka shkruar Tayna në postimin e fundit në rrjetet sociale.
Kujtojmë se projekti i fundit i Taynës ishte ai në bashkëpunim me Mozzik ‘Lakmitare’ i cili u kthye në një hit dhe numëron miliona klikime në ‘Youtube’./revistawho.com

View this post on Instagram

T'dielen n'ora 16:00 "Bass" 🔥

A post shared by Tayna (@tayna) on