• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Shumë shpejt me një projekt të ri, Ylli Limani zbulon pak nga teksti me foton nga xhirimet

Shumë shpejt Ylli Limani dhe Lumi B pritet ta sjellin projektin e tyre të fundit muzikor. Dyshja e artistëve ka ndarë disa foto ngq xhirimet, duke zbuluar disa prej skenave, njëjtë si në postimin e fundit të Ylli.

“Lumi unë për ty”, kq shkruar Limani krah fotos ku shfaqet në një dhomë ngjyrë blu mjaft i menduar.

Siç duket ky projekt do të lidhet sërish me dashurinë ndonëse Ylli dhe Lumi B nuk kanë zbuluar asnjë detaj tjetër rreth tij.

Kujtojmë se projektini fundit i Yllit është ‘I kam kall’, ndërsa Lumi B solli disa javë më parë ‘Aman’ në bashkëpunim me Dafina Zeqirin dhe Ledri Vulën./revistawho.com

View this post on Instagram

lumi unë për ty 🧿

A post shared by Yll Limani (@ylllimani) on