• youuinsttaaffccbb
TEST
1, Breaking News, Instant Articles, Lajme

Shumë shpejt me një projekt të ri muzikor, Kida zbulon me këto pamje një pjesë të xhirimeve

Këngëtarja e njohur, Kida ka zbuluar për të gjithë adhuruesit e saj se këtë javë do të sjellë një projekt të ri muzikor. Ajo ka publikuar disa foto nga xhirimet e këtij videoklipi, ku shfaqet me një xhaketë ngjyrë rozë brenda një dhome të mbushur me para. Artistja ka ndarë po ashtu dhe një video të shkurtër nga ky projekt, ku siç dallohet nga teksti duket se është një baladë për dashurinë.

Fansat kanë komentuar menjëherë në postimet e Kidës, duke treguar se po e presin me padurim këtë këngë. Megjithatë ajo nuk ka zbuluar asnjë datë rreth publikimit të projektit, përveç faktit se do të vijë këtë javë.

Kujtojmë se kënga e fundit që Kida ka sjellë ka qenë ajo me titull ‘Tela’ në bashkëpunim me Ermal Fejzullahun, e cila u kthye në një hit menjëherë./revistawho.com

View this post on Instagram

🎬

A post shared by KIDA (@kida) on

View this post on Instagram

This week!!! 😊

A post shared by KIDA (@kida) on