• youuinsttaaffccbb
TEST
Lajme

Shumë pak VIP-a janë Luanë në horoskop, por ja pse

Kemi hyrë në sezonin e Luanëve, mbretërve të Zodiakut. Jo më kot kanë një emër të tillë: Duan vëmendje, popullaritet, janë të bukur, të zgjuar, krenarë dhe… shumë ama shumë kokëfortë. Si çdo muaj ne te “Revistawho” mblodhëm një listë me personazhe të njohur që i përkasin shenjës së Luanit, por shqiptarë besojeni ose jo ka vetëm 5 (në mos kemi harruar ndonjë). Si ka mundësi? Epo Luanët janë të rrallë.

Mjafton të përmendim Dua Lipën që na bën krenarë në të gjithë botën: E bukur, zë brilant, famë ndërkombëtare, stil unik, e pasur dhe siç ka treguar babai i saj, Dua është dhe kokëfortë.

Luanë janë edhe Lorik Cana, Hygerta Sako, Lumi B, Rudina Hajdari, Enkel Demi, Orgesa Zaimi, Vilma Masha, Amos Zaharia, Devis Muka.

Ndërsa të famshëm të huaj Luanë janë: Barack Obama, Meghan Markle, Jennifer Lopez, Ben Affleck, Sandra Bullock, Daniel Radcliffe, Mick Jagger, Charlize Theron, Shaën Mendes, Whitney Houston, Kylie Jenner, Cara Delevingne, Mila Kunis, Halle Berry, Jennifer Lawrence, Madonna, Robert De Niro, Bill Clinton.