• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles

Shumë larg Shqipërisë, Vesa Luma na tregon shtëpinë e mrekullueshme ku po jeton tani

Disa ditë më parë Vesa Luma dhe Liani kanë udhêtuar deri në Zelandë të re, aty ku prej kohësh ndodhej Big Basta. Duket se këngëtarja dhe reperi janë larguar përfundimisht, për të krijuar një jetë më të mirë për vogēlushin e tyre. Të gjithë jemi kuriozë për të marrë vesh diçka më shumë e ndaj sot Vesa na ka treguar si duket shtëpia ku po jetojnë. E bardhë dhe me një oborr mjaft të madh, shtëpia duket si ato që ne jemi mësuar t’i shohim nëpër filma.