• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme, Në shtëpinë e...

Shtëpia e moderatores së njohur në shitje, pamjet do t’ju mrekullojnë

Ellen DeGeneres ka vendosur të shesë shtëpinë e saj në Santa Barbara ku ka jetuar prej 5 vitesh. Shtëpia ka 6 dhoma gjumi, një dhomë ndjenje, 9 oxhakë, pishinë, shatërvane, fushë tenisi dhe shtëpi miqsh që Ellen e ka krijuar vetë. 59-vjeçarja dhe bashkëshortja e saj 44-vjeçare Portia De Rossi e blenë pronën 45 milion dollarë në vitin 2013 dhe më pas blenë dy prona ngjitur duke e çuar pasurinë e tyre në 17 akra. DeGeneres dhe De Rossi njihen për zhvendosjen e shtëpive. Në 2012-ën ato ja shitën pasurinë në Beverly Hills Ryan Seacrest për 37 milion dollarë. “Forbes” e ka renditur Ellen DeGeneres të 13-tën në listën e të famshmëve më të paguar./revistawho.com