• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Shqiptari i dashuruar suprizon vajzën italiane (FOTO)

Kur ka dalë nga banesa për të marrë makinën, kjo vajzë ka mbetur e shtangur kur ka parë makinën e parkuar të mbushur me shënime dashurie. Ajo jeton në qytetin e Legnanos, Milano dhe admiruesi që i kishte bërë këtë dhuratë ishte një djalë shqiptar. ” Të dua” -shkruan djaloshi , duke ia shprehur në gjuhën shqipe dashurinë. Përballë saj shkruhej “Më jep një buzëqeshje”. Kjo foto ka qarkulluar nëpër të gjitha rrjetet sociale nga vetë vajza dhe ka bërë shumë bujë. /opinion.al