• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme, Pa kategori

“Shpirti plot”, Jonida Vokshi ndan foton e parë me vajzën në krahë

Pasi u bë nënë për herë të parë, Jonida Vokshi ka ndarë së fundmi foton e parë me të voglën e saj në krahë.

Moderatorja duket se po e shijon maskimalisht qëndrimin me vogëlushen e cila i ka dhënë një kuptim tjetër asaj dhe partnerit, Besnik Krapi.
“Shpirti plot”, ka shkruar Jonida krah fotos ku duket se vajza është mbështetur në krahët e modratores.
Ky portret i ëmbël i ka bërë të gjithë të komentojnë duke theksuar se Jonida duket edhe më bukur tani që është bërë mami së bashku me vogëlushen e saj./revistawho.com

View this post on Instagram

Shpirti plot!!!

A post shared by Jonida Vokshi (@jonidavokshiofficial) on