• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

“Shpërthen” Klodiana Shala: Ja kush fshihet pas çantave 3 mijë euro të vajzave të reja!

Atletja e njohur Klodiana Shala ka folur me tone të ashpra teksa ka qenë e ftuar në Top Show, në Top Channel për fenomenin e vajzave të reja që ekspozojnë çantat e tyre të shtrenjta në rrjetet sociale.
“Me siguri ua ka blerë dikush në një moshë sa dyfishi i saj çantat 3000 euro” – është shprehur ajo në debat e sipër.
“Në Shqipëri, shefi nuk punëson në zyrë një njeri të denjë për punën, por një sekretare seksi që ta ketë edhe për përdorime të tjera” – ka deklaruar ajo.
Shala është parë shumë e revoltuar për këtë trend të ri që ka gjeneruar së fundmi dhe këtë “akuzë” e ka përsëritur disa herë më bindje të plotë.
“Ky është realiteti shqiptar” ka debatuar ajo në panel me Fatma Haxhialiun. “Në pjesën më të madhe kjo gjë ose fshihet ose anashkalohet duke dhënë një imazh shumë të keq për mënyrën sesi funksionon shoqëria shqiptare” ka përmbyllur ajo.
Në emision u diskutua për rivalitetin qshpërbë ekziston mes brezit të 20 vs 30 vjeçarëve.