• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Shpërthen Kastro Zizo: Varje në litar për sistemin tonë të shëndetësisë!

Kantautori Kastro Zizo duket se e ka vuajtur shumë vdekjen e gruas 35-vjeçare shtatzënë dhe fëmijës së saj.
“Varje ne litar publikisht per sistemin tone shendetesor! Mallkimet e nje kombi ju zenshin, ne palce,”-shkruan Kastro. Kohë më parë kur ndërroi jetë e ëma Kastro sërish ka bërë akuza kundër ministrisë së shëndetësisë.