• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

Shpati dhe Selvija zbulojnë gjininë e bebit live në program (Video)

Të ftuar special në emisionin “Rudina” në Tv Klan, Shpat dhe Selvije Kasapi, zbuluan live gjininë e bebit që do vijë shpejt në jetë. Këngëtari dhe bashkëshortja e tij do bëhen prindër të një djali. Sigurisht që të dy ishin më herët në dijeni të gjinisë, por kanë vendosur ta ndajnë këtë moment të bukur edhe me tullumbaca live në emision, për ta bërë më special lajmin.
Ata kanë zgjedhur të përdorin traditën e njohur, duke shpuar një tullumbac më të madh, e prej tij dolën ca tullumbace të vegjël në ngjyrë blu që treguan gjininë e bebit.

Video tregon momentin e plotë./revistawho.com