• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Shpat Kasapi prezanton të dashurën e tij

Që kur është ndarë nga Afërdita Dreshaj, jeta private e Shpat Kasapit ka qenë shumë larg kamerave, duke mos bërë asgjë publike. Por së fundmi këngëtari është shfaqur në krahët e një tjetër bukurosheje. Ajo quhet Albjona Muharremaj dhe së bashku me Shpatin janë parë shpesh në publik duke kaluar shumë kohë bashkë, e madje edhe duke u shoqëruar me miqtë e njëri-tjetrit. Kjo na le të kuptojmë qartë se ata tashmë janë të lidhur. Ndërkohë zbulojmë një pike delikate te këngëtarit shqiptar nga Maqedonia, i cili nuk e ka fort të lehtë të heqë dorë nga vajzat e konkurseve të bukurisë. Kujtojmë që e ish e dashura e tij Afërdita Dreshaj, ka qenë Miss Universe Albania, ndërsa e dashura e tij aktuale, Albjona Muharremaj është Miss Diaspora.

shpati_1443938324-7052418