• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Shpallet mashkulli më seksi në botë, Beckham: S’mund ta besoj

Beckham është mashkulli më seksi në botë. Ka qenë pikërisht revista ’People’ që e ka shpallur futbollistin e famshëm një ndër personazhet më tërheqës në mbarë botën, shkruan “Balkanweb”. Drejtuesi televiziv Jimmy Kimmel, i ka komunikuar Beckhamit çmimin e madh dhe ai i emocionuar u shpreh: “Eshtë momenti më i mirë në karrierën time, nuk mund ta besoj! Natyrisht duhet të falenderoj prindërit e mi që më sollën në jetë, gjithashtu dhe parukieren time, stilistin tim” tha futbollisti legjendar.