• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme, Moti

Shiu ‘çmend’ pushuesit, java e dytë e korrikut vjen me surpriza

Kjo fundjavë e parë e korrikut ka sjellë edhe vranësirat e para të muajit megjithatë temperaturat janë relativisht të larta. Edhe java e  dytë e tij do të vazhdojë të jetë e tillë, me temperatura që që do të arrijnë deri në 34 Grade Celsius. Sipas “Metoalb” pasditet do të shoqërohen me shira të herë pas hershëm. Ato do të jenë të pranishme në disa zona kryesisht ato veriore dhe lindore. Qendra dhe bregdeti parashikohet të kenë mot të kthjellët./revistawho.com