• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

Shirave nuk do i shpëtojmë as në fillim të javës, po temperaturat si do jenë?

Java në Shqipëri fillon nën ndikimin e masave ajrore të paqëndrueshme, të cilat do të kushtëzojnë mot me kthjellime dhe vranësira gjatë paradites dhe mbrëmjes, por rrebeshe shiu do ketë pas mesditës dhe gjatë orëve të pasdites. Temperaturat do të luhatën nga 21 deri në 28 °C./revistawho.com