• youuinsttaaffccbb
TEST
Moti

Shi dhe stuhi, ja parashikimi i motit për ditën e sotme

Vendi ynë sot do të karakterizohet nga një i paqëndrueshëm ku do të sjellë reshje dhe herë pas here stuhi shiu. Sipas Meteoalb, temperaturat do të pësojnë një rritje të lehtë ku do variojnë: në zonat malore nga 03ºC deri në 11ºC, në zonat e ulëta nga 08ºC në 21 ºC dhe në zonat bregdetare nga 11C në 21ºC. Era do të fryejë në drejtim Perëndimor-jugperëndimor me forcë valëzimi 4-5 ballë.