• youuinsttaaffccbb
TEST
1, Breaking News, Instant Articles, Lajme

Sherr mes Ledio Lakos dhe Gent Hazizit, ndalohen nga policia 2 aktorët

Një sherr është bërë shkak për ndalimin e dy aktorëve të njohur, Ledio Lako dhe Gent Hazizi. Dyshja është konfrontuar njëri me tjetrin për arsye që ende nuk dihen dhe janë ndaluar menjëherë pas këtij momenti nga policia. Gjithçka ka ndodhur pranë ish-ekspozitës, por motivet mbeten ende të paqarta.

Burime nga policia e Tiranës kanë bërë të ditur për ‘RevistaWho.com’ se dy aktorët e njohur janë ndaluar, megjithatë do të proçedohen në gjendje të lirë.

Kujtojmë se Lako është prej vitesh një nga figurat e spektaklit të humorit “Portokalli”, ndërkaq që Hazizi është shkëputur prej disa vitesh nga ky program dhe është protagonist në një format shumë të dashur si ‘Familja KuqEzi’./revistawho.com