• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Sherr i fortë mes Donaldit e Ilirit, Arjola pëson aritmi, Donaldi përlotet: Më duket sikur po humbas veten!

Situata mes Ilirit dhe Donaldit po agravohet dita ditës.

Nuk mungojnë sharjet dhe ofendimet mes njëri-tjetrit.

Në këtë debat janë përfshirë dhe banorë të tjerë si Kledi,Sabiani ku Sabiani i del në mbrojtje Ilirit.

Duket se Leaderi aktual  Iliri nuk është dakord me sjellet e Donaldit në këtë shtëpi.

Banorët janë ndarë në dy kampe kryesore,diferencë mes të cilvëve thellohet cdo ditë e më shumë.

Iliri: Ti bën ironi gjatë gjithë kohës,nuk ke respekt për asnjeri,bën vetëm batuta.

Donaldi: Do të bëj sa të kem jetën time.

Iliri: Nuk kam nerva të merrem fare me ty,je skandal si njeri.

Debati i Ilirit dhe Donaldit në shtëpi duket se e ka rënduar gjendjen emocionale dhe psikologjike të Arjoles.

Ajo është munduar të sheshojë sherrin mes dyshes.

Donaldi nga ana tjetër shprehet se është personi i fundit në këtë shtëpi që do të bëj njeri të ndihet keq.

“Kemi një muaj në këtë gjendje,jemi bërë si fëmijë kopështi”-shprehet Arjola.

Marrëdhënia mes Ilirit dhe Donaldit po përkeqësohet dhe s’dihet kur ata do të arrijnë të bëjnë sërish paqe me njëri-tjetrin.

Në debatin që ata kishin u perdorën shumë fjalë të papërshtatshme dhe ofendime që e agravuan më shumë situatën.

Donaldi vazhdon të jetë i preferuari i publikut gjë po e shqetëson shumë Ilirin sipas tij.

“E kap inati atë,e grin nga brenda”-thotë ai.

Semi nga ana tjetër i jep kurajo dhe i thotë Donaldit të tregohet sa më i qetë.

“Nuk ke pse të shqetësohesh fare,ti ke rrethin tënd,ke njerëzit e tu,ata e treguan fytyrën e tyre të vërtetë”-tha ajo.

Gjithashtu shton:”Përvec profesionit që je piktor,gjëja që bën më mirë në këtë jetë përvec pikturës është të bësh njerëzit të qeshin prandaj vazhdo ky që je”.

Dyshja duket që janë një mbështetje shumë e madhe për njëri-tjetrin.

CLOSE
CLOSE