• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

Shënoni në kalendar datën e shfaqjes së serialeve më të mirë që priten në 2022

Pas vitit të ri shumë gjëra priten me padurim, por për adhuruesit e televizionit dhe kinemasë, serialet dhe filmat janë në krye të listës. Ky vit premton shumë në këtë fushë dhe duhet pranuar se do kemi surpriza.  Deri tani ka një listë me disa seriale dhe filma që janë konfirmuar nga vetë producentët që do e shohin dritën e publikimit. Më tej ua tregojmë dhe të preferuarin e zgjidhni vetë.

Euphoria 2 (Janar, 2022)

Loyalty (Shkurt 14, Netflix)

Bridgerton 2 (Mars 25, 2022, Netflix)

Stranger Things 4 (Verë 2022, Netflix)

The Lord of the Rings (Shtator 2, 2022, Amazon Prime)

Spencer (Janar 20, 2022)

Batman (Mars 3, 2022)/revistawho.com