• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Shampanjë “pa hesap”, ja si mbushet tavolina kur shkon në ‘club’ Floriana Garo

Ajo tanimë është nga nga beqareshat më të lakmuara të showbiz-it shqiptar, dhe me të drejtë meshkujt që i vardisen duhet t’i ketë të shumtë. Po flasim për prezantuesen bukuroshe të Klani-it Floriana Garo, e cila ka dalë me shoqet për jetë nate. Me siguri kur djemtë e shohin ne ‘pub’, shprehin dëshirën për ta qerasur dhe me shumë mundësi kështu ka ndodhur edhe në këtë rast. Në tavolinën e Garos numërohen mbi 10 shishe shampanjë, që nuk janë pak po të llogarisësh edhe çmimin mesatar. E buzëqeshur si gjithnjë, Floriana pozon pranë tavolinës së mbushur plot.

12939496_1300237029993435_1551005066_n