• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

Sezoni i dasmave po vjen, ja dhe modelin e flokëve e ke gati

Nëse tani pranë keni ndonjë festë familjare, do të kërceni e keni nisur të mendoni se si mund të dukeni më bukur, ateherë po ju themi se zgjedhja është shumë e thjeshtë.

Në sezonin e verës, eventet shtohen, por dhe darkat me miqtë më të mirë. Nëse jeni në mëdyshje se si t’i rregulloni flokët, ne ju sjellim më poshtë, modelet më trend të kësaj vere.

Nga topuzët poshtë kokës, ondet e mëdha, gërshtetat e deri tek modeli bisht i thjeshtë, ja tek janë disa nga variantet që mund t’i konsideroni. Mjafton t’i hidhni një sy fotove më poshtë dhe të vendosni: