• youuinsttaaffccbb
TEST
Who Serial

Serkan i shpreh dashurinë Edës, nesër në “Dashuria është në ajër”

Ajdan e merr Edën në një darkë me mikeshat e saj dhe e prezanton si nusen e saj. Serkan shkon në darkë dhe qëndron pranë Edës e cila bezdiset nga prania e tij. Nëj nga mikeshat e Ajdanit i ofron Edës një punë të re, por ajo nuk pranon. Serkan pyet Edën nëse është e dashuruar me të, por ajo nuk i përgjigjet dhe largohet. Xheren dhe Ferit përpiqen të kalojnë momente intime së bashku, por Selin nuk i lë rehat. Eda përpiqet të bëjë xheloz Serkanin duke i thënë se po argëtohet në party, por në fakt ai sheh çdo lëvizje të saj poshtë shtëpisë. Serkan i shpreh dashurinë Edës dhe i thotë se i mungon shumë. Eda qan për dashurinë e humbur.