• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Sërish ndryshime në stafin e Meghan Markle, shpresa e fundit mbetet ish këshilltarja e Hillary Clinton

Meghan Marke dhe Princ Harry kanë punësuar së fundmi Sara Latham për skuadrën e tyre të komunikimit, e cila ka qenë këshilltarja e fushatës së Hillary Clinton gjatë zgjedhjeve të vitit 2016.

Çifti mbretëror do të zhvendosen shumë shpejt në një shtëpi tjetër me rastin e ardhjes në jetë të fëmijës së tyre të parë, ndaj po përgatisin një staf të ri, ndryshe nga ai i Princit William dhe Kate Middleton.

Kujtojmë se disa ditë më parë u bë publik lajmi se një prej asistenteteve të Markle dha dorëheqjen, duke e cilësuar atë si dukeshën më të vështirë./revistawho.com