• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Sërish ndryshe, Morena Taraku zbulon ‘look-un’ e saj të fundit

Morena Taraku është një nga këngëtaret më të komentuara në rrjetet sociale. Ajo ka ndarë shpesh postime të ndryshme duke treguar dhe jetën e saj tepër luksoze.

Së fundmi Morena ka vendosur të ndryshojë sërish ‘look’, duke i kthyer flokët në ngjyrë bionde. Këngëtarja ka publikuar një foto në ‘Instastory’, duke ndarë kështu me të gjithë këtë ndryshim në pamjen e saj.

Megjithatë kjo nuk është hera e parë qe Taraku vendos të ‘eksperimentojë’ dhe të vijë ndryshe përballë ndjekësve të saj. Kujtojmë se aktualisht ajo është zhvendosur nga Shqipëria dhe jeton në Turqi së bashku me babain e saj./revistawho.com