• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Sërish çift? Khloe Kardashian sqaron raportin me Tristan Thompson

Khloe Kardashian dhe Tristan Thompson kanë qenë shpeshherë kryefjala e mediave rozë. Pak kohë më parë miliarderja vendosi t’i japë një shans të ri babait të vajzës së saj. Së fundmi Kardashian ka treguar se po e shijon kohën me Tristan dhe se ndihet mirë me të.
“Unë dhe Tristan jemi në një periudhë të mirë”, ka pohuar Khloe.
Kujtojmë se dyshja i dha fund raportit të tyre vitin e kaluar pasi basketbollisti e tradhëtoi me shoqen e ngushtë të Kylie Jenner, Jordyn Woods.
Pas atij momenti Thompson ka insistuar vazhdimisht për të rifituar sërish Khloe-n duke treguar publikisht se është i dashuruar me të.