• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Sergio e thotë troç, këtë këngëtare shqiptare do donte ta puthte në buzë

Këngëtari i njohur, Sergio ka qenë mbrëmjen e sotme i ftuar në programin ‘Shiko Kush Luan’ në ekranin e ‘Top Channel’. I vënë përballë një zgjedhjeje jo të lehtë, se cilën këngëtare shqiptare do të puthte në buzë, artisti pohoi emrin e Dua Lipës. Megjithatë Luana shtoi se Sergio duhet të përmendte emrin e një prej këngëtareve brenda territorit të Shqipërisë. Duke u menduar pak artisti 25-vjeçar përmendi emrin e Elvana Gjatës duke shtuar se ai është emri i artistes shqiptare që do të donte të puthte.
Ky moment u duartokit nga i gjithë publiku ne skenë, i cili vlerësoi sinqeritetin e Sergios të treguar për hir të lojës dhe pikëve./revistawho.com