• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Semi dhe Iliri debatojnë “live”, shkak bëhet një gjest. Donaldi në mbrojtje të Semit

Semi dhe Iliri janë përfshirë në një debat të fortë pasi një video me zhvillimet e javës tregoi sesi një gjest i këngëtares me gishtat e mesit bëri që të niste një seri kunjash mbi raportin e saj me Donaldin, e jo vetëm.

Semi theksoi që ishte shaka, ndërsa Iliri nuk i pranoi ndjesën dhe vendosi mos i flasë më. Donaldi nga ana tjetër doli në mbrojtje të Semit duke u shprehur që Iliri ka kaluar shpesh cakun me komente ndaj saj, por nuk ka pasur hatërmbejtje.

Donaldi nga ana tjetër po shfaqet shumë protektiv ndaj Semit./revistawho.com