• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

Selena Gomez poston një selfie dhe merr 5 milionë pëlqime në kohë rekord

Selena ka publikuar një selfie ku ka promovuar linjën e saj të grimit ‘Rare’ dhe vëmendja që mori është më e madhe se sa mudn ta imagjinoni. Në vetëm pak orë ajo arriti të marrë më shumë se 5 milionë pëlqime e mijëra komente.

Që Selenën e duan të gjithë as nuk ka dyshime, por ‘Instagram’ dhe efekti që kanë këto foto do i ndikojnë shumë mirë edhe në biznesin e saj, shitjet e të cilit po arrijnë majat.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Selena Gomez (@selenagomez)

‘Rare’ tashmë ka edhe paletat e reja, që e zonja i reklamoi thjehst dhe saktë, por me impakt të jashtëzakonshëm. Tani presim raportin e shitjeve të tyre për milionat që do fitojë Gomez./revistawho.com