• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Selena Gomez krah vëllait të shoqes së saj. E lidhur me adoleshentin?

Që prej kohës kur Justin Bieber dhe e dashura e tij shpallën fejesën fjalët për mënyrën si po përjeton gjithçka ish-i i tij, Selena kanë qenë kryefjala e mediave. U tha se për këngëtaren gjithçka ishte shumë zhgënjyese dhe po përpiqej që ta kalonte qetësisht çdo gjë, prandaj po mbështetej te miqtë dhe familja. Ndërsa së fundmi po qarkullojnë disa foto të saj teksa shëtit me vëllain adoleshent të njërës prej mikeve më të mira që ka.

Sipas mediave amerikane Gomez dhe Caleb po qëndrojnë gjithmone e më shumë në shoqërinë e njëri-tjetrit. Dyshimet çojnë te një lidhje e mundshme e dy të rinjve, por asgjë nuk është vërtetuar akoma./revistawho.com